Zespół
Barbara Chwieralska

Barbara Chwieralska

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studiów podyplomowych - Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Ukończyła Studium Psychoterapii  w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek szkolący, rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Ukończyła roczne szkolenie z zakresu terapii  osób dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym i trzystopniowy kurs Racjonalnej Terapii Zachowania (wg Maxie C. Maultsby, Jr., - Rational Behavior Therapy - RBT).
Prowadzi psychoterapię indywidualną w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu oraz psychoterapię grupową w ramach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego w Poznaniu. Zajmuje się diagnozą  i terapią indywidualną dorosłych i młodzieży oraz prowadzeniem zajęć psychoedukacyjnych. Posiada także kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami chorymi onkologiczne.

Pracę swoją poddaje stałej superwizji u superwizorów posiadających rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Tel. 698373632
+48 607 828 995
Rejestracja wyłącznie telefoniczna
IN SPE 2015 all rights reserved