Zespół
Sławomir Chojan

Sławomir Chojan

Jestem psychoterapeutą pracującym w Poznaniu w nurcie terapii Gestalt. W zawodzie psychoterapeuty szkoliłem się w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie w oparciu o standardy EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Moją pracę poddaję stałej superwizji.

Aktualnie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję z osobami doświadczającymi lęków, zahamowań, objawów depresji, problemów psychosomatycznych, trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji, zmagającymi się z kryzysem i stratą. Prywatnie bardzo interesują mnie metody pracy z ciałem: Metoda Feldenkraisa, którą ćwiczę od 6 lat, rolfing, joga.

Doświadczenie zdobywałem zajmując się pomocą psychologiczną, wspierając osoby z zaburzeniami osobowości głównie na schizofrenię i depresję oraz dzieci z porażeniem mózgowym w ich codziennym funkcjonowaniu i adaptacji w niepełnosprawności. Zajmowałem się także doradztwem zawodowym. Angażuję się w to, co robię, wierzę w drugiego człowieka, w jego możliwość zmiany życia na lepsze i wewnętrznego rozwoju.

+48 607 828 995
Rejestracja wyłącznie telefoniczna
IN SPE 2015 all rights reserved